| MembruVip a întrebat:

Merita sa imi iau un Samsung galaxy S3 Replica identica, camera 8 mp, android 4.0.4, nici o diferenta la ascpect,. Dar nu stiu daca sa am incredere la aceste calitati, pentru ca telefonul este de pe okazii. Mentionez ca pretul este 500 lei. O sa tin cont de raspunsuri, si o sa DAU FUNDA. Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De cand ai zis replica deja nu se merita. replicile sunt de unica folosinta. la prima problema poti sa il arunci.

| Piratul10 a răspuns:

Nu nu cred ca merita cum a zis si PapaRay nu ai nicio garanției si daca totul e bine si deodată se strica? ce faci atunci?
Si inplus si la 500lei? original costa vreo 10 milioane in plus...

| PapaRay a răspuns:

Nu,nu se merita.Nu ai nici o garantie iar daca se defecteaza NICI un service nu o sa umble la el, este de unica folosinta.

| gabriel11g a răspuns:

Buna

Din punctul meu de vedere nu replicile nu sunt asa bune adica de loc doar daca e replica fidela AAA+ sa fie identic in toate aspectele lui...