| falcao07 a întrebat:

care este diferenta intre Samsung galaxy s3 si replica Samsung galaxy s3? Se merita? As vrea sa-mi iau.

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Depinde de replica, poate fi identic cu cel original (ma rog, nu va avea update-uri si altele), poate fi identic ca aspect dar cu hardware mai slab, poate fi facut dintr-un material slab etc.

Eu iti recomand un S2, originalwinking

| pwp a răspuns:

E o porcarie...nu merita sa-ti iei o replica, se stricarepede si nu are nimic din Samsung Galaxy s3(in afara de design)
Iti recomand un Samsung Galaxy S Advance sau 2... Originalebig grin

| St3fan97 a răspuns:

Nu se merita. calitatea e mult mai scazuta decat a originalului

| spy2o a răspuns:

Pai la aspect nu e niciuna(replica are dual sim). diferenta e la :rezolutia display-ului, rezolutia camerei, etc...in general partea hardware e praf(nu are aceeasi performanta ca originalul, se mica mult mai greu s.a.m.d.)Uite aici niste pareri(in partea de jos a paginii).
http://www.emag.ro/......SAMI9300BL
Uite si niste comparatii:http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=4238
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=4910
funda?:D

suntserios
| suntserios a răspuns:

Replicile sunt chinezarii ieftine care nu fac decat sa arate ca originalul si atat

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Nu recomand replica Samsung galaxy s3, recomand doar originalul.

| Rabinefraim a răspuns:

Pai e mare diferenta nu ii la fel camera nu merge netul n-are ni wifi si procesor touchscreen si multt altele... sper ca ti-am fost de ajutor funda tongue