| Ioana_Nicoleta_1997_WKSP a întrebat:

Caut loc de muncă in Iasi ca șofer categoria B! Salariu avantajos! Momentan lucrez la Delphi insă imi caut alt loc de muncă din cauza banilor! propuneri? Si cu deplasare in alte orase orice numai salariul sa fie ok!
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca femeie, sunt putini care te-ar angaja ca soferita.
Cei acre au nevoie, de obicei prefera barbatii, pentru ca mai pun mana si la incarcat si descarcat marfa din masina.
Cat priveste salariul de sofer, daca nu esti trachist sa faci curse internationale, salariul nu este prea mare.
Fa-te taximetrista privata si iei bani atat cat muncesti.

| Ioana_Nicoleta_1997_WKSP explică (pentru Violleta2022):

Am uitat sa precizez..jobul este pentru un bărbat nu pentru mine! Si in afară ar fi ok dar categoria B dar de asemenea sa facă curse nu să se mute in afara! Multumesc de raspuns!