| TheoRose27 a întrebat:

Buna,ce locuri de munca sau cum sa fac niste bani pe net?
Am incercat cu sondaje, jocuri etc. pierdere de timp.
Dati-mi idei pls.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Intra si fa-ti cont pe:
www.upwork.com
sau www.freelancer.com

Ambele siteuri sunt pentru profesionisti.
De aici ne-am luat noi cel putin 25-30 de programatori, designeri, softisti si ce am avut nevoie.

Succes!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In ce esti experta?

| TheoRose27 explică (pentru Violleta2022):

Buna Violeta.
Am 2 ani experiență în domeniul traducerilor și market research
De câteva luni m-am axat pe copywriter, ma descurc la testarea de siteuri, aplicații, jocuri etc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru TheoRose27):

Intra si fa-ti cont pe:
www.upwork.com
sau www.freelancer.com

Ambele siteuri sunt pentru profesionisti.
De aici ne-am luat noi cel putin 25-30 de programatori, designeri, softisti si ce am avut nevoie.

Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt site-uri profesionale pentru programatori, developeri, contabili, marketari, profesionalisti cu experinta, unde poti castiga mii de dolari sau euro, dar trebuie sa pui acolo calificarile, experinta si profesia cu care te prezinti tu.

In ce esti tu experta?

| Violleta2022 a răspuns:

Cat de buna esti la engleza?
Scris, citit, vocabular tehnic...
Vorbesti fluent si folsoesti termeni tehnici?

| TheoRose27 explică (pentru Violleta2022):

Vorbesc,scriu foarte bine engleză, a doua li.ba este spaniolă.

| Violleta2022 a răspuns:

Cat de buna esti la engleza?
Scris, citit, vocabular tehnic...
Vorbesti fluent?
Folosesti termeni tehnici pentru o anumita profesie, care?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Appen. Tocmai am aruncat acum o privire prin proiectele disponibile, si desi pe mine nu ma incinta, pe tine cred ca te-ar coafa 7.5 USD pe ora pentru Social Media Evaluator. Vezi descrierea:
"The purpose of this workflow is to identify relevant and high-quality ads for search queries. For each ad to be rated, raters will see a search query containing the terms used to search and a sponsored post. This sponsored post includes the name of the advertiser, visuals such as images or video, and text commentary. Then, based on the content, raters will rate the ad for relevance if there is product intent.

Flexible Hours, with potential to work above 20 hour requirement based on project needs
Long term project commitment
Requirements

Must work 20 hours per week.
An active Facebook account with at least 25 friends."