| IonCristina a întrebat:

Buna! Ce metode reale de facut bani pe internet mai exista in 2023, as vrea sa imi suplinesc veniturile si nu prea am idei... ma puteti ajuta cu o varianta online de actualitate?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai nu le stii pe cele consacrate? Only Fans si videochat adica prostitutia mascata, astea aduc bani multi restul mai putin
Doar vloggerii la care sta toata prostimea si se uita la ei non-stop pot depasi meltencile care au sarit din caruta in Mercedes Benzwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt destue, de la servicii de programare, servicii de contabilitate, de marketing, web design samd.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu in ce esti experta?
Ce calificari ai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt o groaza, intrebarea e la ce te pricepi?

| AwayG a răspuns:

Depinde câți bani și răbdare vrei să investești.