| Andreipop123 a întrebat:

Buna, cum as putea sa fac bani online, sunt metode adevărate, mă puteți ajuta?

11 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Daca nu ai aptitudini de programare/codare, editare foto/video si text, nu prea ai cum, ce gasesti sunt ciurucuri, abia scoti cativa lei daca ii scoti ca sunt multe tepe ca ptc sau sondaje.

| brokxy a răspuns (pentru antimulte):

Fara aptitudini de programator, diploma etc poate oricand incerca video chat laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde in ce esti tu specializat.
Ce specialitate ai?
Certificari, diplome, cursuri?

Ohhh acum vad, tu ai doar 16 ani, deci nici o calificare si nici o ansa sa faci bani online, pe site-urile profesionale, ca acolo este limiat de varsta de 18 ani, si cunsocatori seriosi in ale programarii.
Imi pare sincer rau, dar online pentru anisorii tai, nu sunt sanse sa gasesti ceva. Vine primavara acum, iesi la gradina, la sere, la plantat flori, la un Mcdonalds, ca ai sanse mai mari sa faci bani, decat online.

| alina2k18 a răspuns:

Te apuci de Youtube laughing daca ai talent la cevawinking

| Goete a răspuns:

Sex online

| Furnicuta000 a răspuns:

Cea mai buna metoda, care nu da gres niciodata, e sa te duci la munca, la naiba laughing

| brokxy a răspuns:

Frate, e in zadar. Crede-ma degeaba cauti sa faci bani online. Aplicatiile unde castigi bani sunt false doar ca sa faca ei bani cum te joci, surveriurile iarasi false toate. Nu poti face bani asa usor

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Daca te pricepi la marketing poti sa faci bani.
Orice afacere are nevoie de marketing.

| TaneOfficial a răspuns:

Eu folosesc o metoda simpla si efectiv doar ma joc, in acest joc trebuie sa muncesti sa te bati cu alti jucatori sa iti faci propria afacere etc. este exact ca in viata reala.
Si crede-ma ca este foarte interesant mai ales ca este romanesc. Comunitatea este foarte ok, poti deveni chiar prim ministru.
Te las pe tine sa descoperi mai mult uite aici link-ul jocului:
https://bit.ly/2S9A2MX

| Violleta2022 a răspuns (pentru TaneOfficial):

Baiatul a intrebat cum poate sa faca bani reali, nu cum sa se joaca si sa pretinda ca face bani in joc.

| TaneOfficial a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu vreau doar sa ajut un om, pana in momentul de fata am scos peste 500 de euro si ma joc din iulie anul trecut, nu sunt foarte multi bani dar pana la urma te distrezi si faci si bani in acelasi timp