| ElenaMariaSingurelu a întrebat:

Buna, ce parere aveti despre EbMoney.WIN? ati participat si voi la asta? chiar plateste, sau e teapa? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| nicurobo a răspuns:

Buna Elena, uite aici un link in care introduci adresa site-ului si poti verifica daca este scam sau nu : https://beta.scamadviser.com/ro/home
De obicei site-urile scam au numai pareri pozitive si te face sa crezi ca ai catigat nu stiu ce suma uriase de bani intr-un timp scurt, ceea ce nu este posibil. Sper ca te-am ajutat, o zi faina!