| mihai879 a întrebat:

Ce parere aveti de platforma viespar, plateste?

Răspuns Câştigător
| barbu112 a răspuns:

Am vazut in ultima perioada ca tot au aparut dovezi de plata dar si o sectiune noua de interviuri in site, http://www.viespar.ro/povesti-de-succes

| mariusica11 a răspuns (pentru barbu112):

Se vede ca au inceput sa lucreze.
aste e de bine zic eu.
unde se munceste se plateste big grin

6 răspunsuri:
| alitzzy a răspuns:

Da, sunt dovezi de plata pe forumuri si pe pagina lor de facebook. Platforma e înca la început, profita de ocazie! Viespar.ro: http://bit.ly/1pY3oqM

| marian8709 a răspuns:

Au aparut destul de multe dovezi de plata pe contul de facebook.
Se pare ca e treaba.

| ecks1 a răspuns:

Am contul de 3zile si tin sa mentionez ca nu este chiar asa de nasol, adica vad potential in aceasta platforme tinand cont ca inca este o versiune beta.

| ilinca132 a răspuns:

Merita incercat.
nu te pot convinge eu, incearca si poate iti place sau NU

| mihai879 explică:

Va multumesc!