| Mitrica_Dorin_1994 a întrebat:

Ce parere aveti de Lukso.ro? Este teapa?

Răspuns Câştigător
| emily27ro a răspuns:

Nu cred sa fie teapa pentru ca este destul de mare si am vazut ca are multe aprecieri, dar daca totusi crezi ca ar putea fi testeazai.

6 răspunsuri:
| azetyx a răspuns:

Salut! Intre timp, ai cumparat ceva de la ei?

| Aeri a răspuns:

Eu nu cred că este țeapă. Nu l-am încercat, dar am auzit pe cineva care a fost mulțumit.

| Andryutza12 a răspuns:

Daaaaaaa!

| bebecta a răspuns:

E teapa mare, fratee

| George_Anteross_1980 a răspuns:

Este o Mareeeeeeeeeee tzapa, daca urmari site-ul in fiecare zi isi modifica politica de retur, o alta persoana din alt oras trebuie sa ridice returul, si asteeeepti asssstepti mult si bine sa mai primesti ceva inapoi. Deci Tapa

| Covaci_Mariana_1987 a răspuns:

Cea mai mare teapa am comandat de la ei un ceas de barbatii un parfum si primeai un cadou.Bineneteles cadoul nu l-am primit parfumul era consumat din el si ceasul avea incuietoarea rupta.L-am sunat pentru retur au spus sa trimit prin urgent curier cu ramburs, nu au acceptat coletul si le-am spus ca le fac reclamatie la protectia consumatorului mi-au raspuns ca nu ii intereseaza.NESIMTITII