| paulmuntean25 a întrebat:

Ce salariu are un antrenor personal?

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Unul ok ia cel putin 1000 RON pe luna/client.

Sa zicem ca ai 10 clienti, daca si platesti taxe cam la 5-6000 pe luna.

Treaba e ca:
1. e greu sa ajungi atat de cunoscut incat sa texezi asa
2. nu stiu cat de usor e sa intri pe piata ca trebuie sa gasesti o sala care sa te lase sa o folosesti cu clientii tai...deci probabil dai si la sala ceva
3. O sa varieze mult de la luna la luna sau perioada la perioada ca daca nu cumva ajungi vreun star in domeniu e greu de zis cati clienti o sa ai maine, luna viitoare, la anul.
4. Imi imaginez ca e super usor sa o dai in bara, daca gresesti ceva si se accidenteaza vreunu s-a dus toata afacerea.