| Winners10 a întrebat:

Cum as putea face si eu ceva bani, insa fara prostiile alea de pe net ca sa dai click si primesti 0.001.

Ceva idei?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

Răspuns utilizator avertizat
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Sunt multe metode de a face bani cu adevarati nu inselaciune.
1 Prin metoda View (promovezi videoclipurile) si castigi bani de pe ele.
Ai un tutorial mai jos (videoclip mai jos sa vezi cum se face bani).
http://played.to/3fx2xyp7mtxj

2 Prin metoda monedelor virtuale.
Castigi bani din Monezi virtuale.
Ex:1 Bitcoin=665 Dolari la ora actuala.

3 Prin Games.
Sunt anumite site-uri unde poti sa te joci dar in acelasi timp faci si bani reali.(La o anumita suma poti retrage acei bani).

4 Sunt site-uri unde poti castiga bani doar din Download.
Cineva plateste o suma sa downlondeze un program pus de tine foarte bun si el downlondeaza.
Cat mai multe descarcari cu atat mai multi bani.
Tu uplondez un program ceilalti downlondeaza acel program prin plata.

5 Poti castiga bani din Aplicatii de mobil poti sa pui aplicatii (aicea numai daca esti expert in informatica sau tehnoligie sau sa cunosti limba de programare C++, etc).
Si poti sa pui aplicatia ta pe internet iar utilizatori o descarca platind o suma pusa de tine.

6 Sunt foarte multe metode nu poti sa tii le zic pe toate dar am zis asa unele dintre ele unde chiar se castiga ceva bani fara smekerii sau alte piratenii.

PS:Daca ti-am dat si linkul la prima etapa ar fi nepoliticos sa nu iti arat si suma pe care am primit bani (aia este suma din aprilie).
http://tinypic.com/r/4i0wax/8
Eu nu pot pune mai mult de 2 linkuri pe TPU ca de la 3 linkuri in sus nu ma lasa sa postez.

Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns.
Si un lucru mai am de zis sunt si site-uri PTC (click pe reclame) dar unele castigi mai bine 2-15$ altele castigi foarte putin ca-m 0. 000001 sau 0.001 si nu ai niciun castig la retragere (mai mult ai pierdut timpul de pomana sa zic asa.

| Celcareajuta a răspuns:

Cauti sa te angajezi pe timp de vara ca ospatar sau sa dai pliante sau operator la call center. Chestii fara munca fizica si fara cateva ore pentru cativa lei nu exista...sau sa intaleze windowsuri pe la nepriceputi sau sa le depanezi pc-urile daca te pricepi... cam asa

Răspuns utilizator avertizat
| Alexia26 a răspuns:

Marketing afiliat cu shareasale.