| harrys03 a întrebat:

Cum as putea face bani pe net? Nu doresc siteuri in care sa vad alte siteuri si sa primesc 0.001.
As prefera raspunsuri de la persoanele care folosesc aceste siteuri.

Răspuns Câştigător
| TiberiuStreanga a răspuns:

Nu veti face bani nici din clickuri, nici din alte chestii asemanatoare.

Daca stiti bine limba engleza, puteti sa va faceti un blog despre domeniul care va pasioneaza cel mai tare.

Dupa aproximativ 1 an (in care veti munci 4-5 ore pe zi) se vor vedea si rezultatele.

Banii vor veni fie din inchirierea de spatiu pentru banere si reclame, fie vor veni utilizand inteligent platforma de reclame Google Adsense.

De pe un site cu 2000 de vizite zilnice (site romanesc), puteti castiga aproximativ 3-5 euro pe zi.

De la un site in engleza veti avea profituri mai mari.

Oricum, banii obtinuti repede si usor pe net sunt doar o himera dupa care alearga foarte multa lume.

Nu va lasati pacalit.

10 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa vinzi anumite produse si ai un comision in functie de vanzari. Poti sa faci asta fara nici un ban, e la alegerea ta. Lasa-mi un mesaj daca esti interesat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai sunt alte 1000 intrebari de genul si nu inteleg de ce aveti toti impresia ca banii curg valuri pe net. Daca nu ai nimic de oferit, adica cunostinte de specialitate gen programare, webdesign, seo, afiliere samd... multumeste te cu siteuri care iti dau 1$ la 1000 de clickuri

| johnnny123 a răspuns (pentru suntserios):

Partea asta cu "daca nu ai nimic de oferit nu te va plati nimeni" este foarte greu de inteles pentru pustime.

Sunt la varsta naivitatii, cand aleg sa creada lucrurile pe care si le doresc, doar pentru ca si le doresc.

Este mult mai convenabil sa crezi ca "un prieten de-al unui prieten a facut 2000 euro cu trei clickuri" decat sa crezi ca ai nevoie de 10 ani de munca pe branci ca sa faci niste bani pe net.

| cristimihailov a răspuns:

Si eu

| Macovetchi_Octavian_1991 a răspuns:

Nu e pentru cei care nu cred ca nu se face bani pe net http://bani-pe-net.com. Eu întâmplător m-am ciocnit de el. Aici sunt multe metode de a face bani pe internet, dar pentru mine eu am ales http://bani-pe-net.com/bani-din-jocuri/ și deja am extras >200$ și pentru a primi și mai mult in ultima peroadă am investit înapoi 60$ din cei câșigați tot de la ei. Banii i-am cistigat timp de 9 luni practic ne fiind acolo activ mai exact uitasem de el si cand am revenit suma deja era ft bunișoară) plăcută surpriză)

| SpeedyGonzales01 a răspuns:

Castiga BITCOINS!: https://freebitco.in/? r=5480812

https://coinexpress.io/? ref=mihaita

https://claimwith.me/? ref=7371ecf6

| Cata_Alyn_1990 a răspuns:

WowApp este o comunitate GRATUITA? i unica care î? i permite sa Câ? tigi bani reali? i sa faci Fapte Bune. Acest lucru este rezultatul activita? ilor pe care le desfa? ori curent fara recompensa: comunici, cate? ti? tiri, navighezi pe internet, joci jocuri, deschizi mobilul, cumperi online, completezi chestionare sau îndepline? ti sarcini.
Clik aici pentru inscriere:
https://www.wowapp.com/w/alin.amalinei/Alin-Amalinei

| spnr1 a răspuns:

Salut, Talk Fusion este o companie cu care poti face bani pe net, datorita instrumentelor pe care le au, poti obtine rezultate mari, daca te intereseaza scrie pe acest mail talkfusions11@gmail.com, iti voi raspunde la toate intrebarile despre companie ( eu fac parte din aceasta companie )

| Stoe_Gabriel_1997 a răspuns:

Golden Farm este un site in care aduni oo zilnic le vinzi si primesti bani 100% real uite LINK https://golden-farm.biz/? r=748246

| src223 a răspuns:

Https://ethconnect.net/ref/searchhh123
cu o investitie de 100$ vei face 1$/zi
folosesc, bafta! daca folosesti ref meu primesti 8%in plus(8$/100)