| Loryoficial a întrebat:

cum as putea sa fack bani multi ...cu ce sa ma ocup, cum as putea si din ce as putea sa fack bani multi?confused ceva ideei plsssbig grin
MS anticipat

8 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Pentru Mira: Am citit cartea, e fina de tot.

Pentru Lorand: Bani multi la inceput nu o sa ai, dar dupa 1-3 ani o sa ai daca intri intr-un mlm si muncesti din greu. Viziteaza www.webmoneyhq.ws Citeste despre ce-i chestia aia, iar dupa aia cauta-ma pe mess pentru intrebari, pentru ca sigur sa ai. Mess: rserpu2@yahoo.co.uk

| foxi a răspuns:

Banii multi.se fac din armament, prostitutie si droguri!

| rob878 a răspuns:

Bani online : http://eca.sh/ptR2

mira
| mira a răspuns:

Nu se pot obtine bani multi chiar de la inceputul unei afaceri.Citeste"Tata sarac, tata bogat".

| riana36blue a răspuns:

Faci bani daca muncesti ceva.

| M4RC3L a răspuns:

O metoda de castig pe internet ar fi site-uripe PTC (paid to click = platit sa dai click-uri)
Pe blogul meu http://banipeinternet-m4rc3l.blogspot.com gasesti destule PTC-uri, alte metode de castig in afara de PTC, concursuri...si altele.
Pentru mai multe detalii da add: user_fromvs@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adu tigari de la sarbi(ilegal si cat de multe poti). Mai vorbim...

| abstract3D a răspuns:

Frate daca stii sa te descurci in viata abnii se fac usor si rapid dar de ex siturile ti le recomand dar atentie ytrebuie sa paltesti domeniul pentru reclame etc cautati un hobi ca mine daca te pricepi bine la pc eu fac bani uimitori dina sa ceva am chair si o firma ok

nu spus asa spun eu al misto dar nue o firma instalez calcualtoare etc repar demontez stric repar deci ceva ceti palce