| adrian88_9398 a întrebat:

Cum pot sa fac ca o filmare video... sau... un film sa deruleze mai incet? Sa mearga mai incet.Intelegeti?

Maaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiii innnnnnnnnnnnceeeeeet. PLSS dau funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exita programe de editare care iti poate da filmarea mai,, slow'' sau doar pentru vizualizare playere ce pc care au si un,, tempo''

| nelyjoly a răspuns:

VCL player

| nelyjoly a răspuns:

VLC player

| S3bY_4165 a răspuns:

Cu picasa 3 sau cu windows movie marker- acest softulet i ai in pc start accesories enterteimant si dai pe windows movie marker funditabig grin