| Anayysss a întrebat:

Buna, daca sa spunem ca am multi abonati pe Youtube si multe vizionari la videoclipuri, cum fac sa scot bani din Youtube? Explicati-mi va rog!

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In celalalt topic intrebai deja cum faci sa scoti banii de pe Youtube.
Cred ca esti o pustoaica care visezi sa faci bani, vezi pe la 18 ani sa nu te racoleze pestii sa faca bani cu tine promitandu-ti tot asa castiguri usoare.
Sunt satul de maimutoiace de astea care in loc sa munceasca cinstit ca toata lumea si ca femeile oneste si cintite intr-un supermarket, la o banca, in orice alt domeniu ele se prostitueaza nenorocitele.
Asa ca mare atentie la dorinta de a face bani asa "gratuit"

| Violleta2022 a răspuns:

Prin postari multe, foarte interesante si captivante, care atrag si aduna mii si milioane de urmaritori.

| Violleta2022 a răspuns:

Am si eu o curiozitate, cat inseamna "multi" pentru tine?
Fiindca "multi" pentru yotube inseamna de la 100.000 in sus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți introduci datele de card și aștepți cashu'

| Anayysss explică (pentru anonim_4396):

Unde mi le introduccc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne arăți și nouă Ferrari ăla roșu pe care îl cumperi din banii câștigați. Am văzut și eu video pe Facebook/YouTube. Este un băiat pe tiktok, din SUA adevărat, care merge pe lângă mașini luxoase sau case scumpe și întreabă proprietarii "What do you do for a living?" Rămâi mască când vezi că răspunde "YouTube" de la volanul unui Ferrari sau Lamborghini.

| EllaAndreea1655 a răspuns:

Ei bine sa ai super multi urmaritor si foarte multe vizionari, si sa postezi des