| anonim_4396 a întrebat:

Buna,daca sunt minora pot duce aur la amanet? Daca da, de ce acte am nevoie?

Răspuns Câştigător
| marian97bogadan a răspuns:

Buna daca esti minora nu ai voie sa schimbi sau sa vinzi nimica la nici un amanet iti dau un sfat cautati o prietena un prieten care are 18 ani si roagal sa te ajute. Funda?

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

De actele apartamentului, atestatul pentru scuter cu motor sub 50cc (49, 9) diploma de bac (tu nu o ai)... Doar de buletin...

| Zabbyel a răspuns:

Poti si fara buletin.dar cum esti mica o sa te fraiereasca.ai grija!

| Laura0 a răspuns:

Buletinthinking

| Gaby405 a răspuns:

Buletin.

| cineva1992 a răspuns:

Nu ai voie trebuie sa ai peste 18 ani Bafta!

| Nostress9602 a răspuns:

Doar de buletin