| xToxiicLove a întrebat:

deci vreau sa stiu si eu : Cam cat costa un pasaport? (cel mai ieftin si pe timp mai indelungat ) si cam in cat timp se face? si am auzit ca trebuie si nu stiu ce procura..aia cat ar costa? + inca 2 intrebari laughing cat costa un card USB si casti (pentru LG KP500)?

2 răspunsuri:
| Aezakmi a răspuns:

Eu mi-am facut acum in martie pasaport pe 5 ani si m-a costat 200 si cv de roni, iar casti si usb cumperi din max 40 de roniwinking funda? happy

| xToxiicLove explică (pentru Aezakmi):

Nu mi-ai zis de procura..Am auzit ca trebuie nu stiu ce procura thinking Tu ai facut asa ceva?