| Girly97 a întrebat:

Buna dimineata, am card la BT de aproape un an dar niciodata nu am retras numerar din bancomat. Este adevarat ca nu sunt comisionata daca retrag bani din bancomate BT sau este doar o pacaleala de pe Internet?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu ai un contract in care sa vezi ce comisioane ai la respectivul card... ce conteaza ce citesti pe net

si da bT e un din bancile cu cele mai putine comisioane

| mihai69 a răspuns:

Nu plătești. Dacă ai card la Banca Transilvania poți scoate bani de la orice bancomat BT fără a plăti niciun comision.
===
http://intreb.bancatransilvania.ro/......-bancomat/

| anonimg a răspuns:

Dacă banca a spus ca nu se percepe comision la bancomatele ei, atunci nu este.
Poti să verifici creditul înainte de retragere, si apoi dupa retragere.

| adeadeliina a răspuns:

Nu platesti comision la BT, o prietena care are card la BT mi-a spus asta.