| Girly97 a întrebat:

Se poate retrage numerar dintr-un bancomat folosind un card de credit?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal. Cu ce ai vrea sa scoti, cu abonamentul?

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

Sa știi că nu toate cardurile de credit permit extragerea. Nu le confunda cu cardurile de debit.

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Probabil. Dar specifici asta la banca. Sa poti scoate de la bancomat.

| mihai69 a răspuns:

Se poate, dar costă mult (comisioane și dobânzi astronomice).

| Wr3nch a răspuns:

Se poate, dar nu toate bancile te lasa. In plus, va trebui sa pui toata suma in 30 de zile, sau platesti dobanzi astronomice.

| Brizbriz a răspuns:

Evident, nu exista nici un tip de card bancar FIZIC de pe care sa nu poti extrage bani de la bancomat

| blackann a răspuns:

Incearca sa scoti cu abonamentul de la metrou.