| Aly11316 a întrebat:

Buna! La Banca Transilvania se poate face depunere numerar(să bag bani pe card în bancomat) nonstop? Sau e un interval orar?
As avea timp dimineata la 8 sau în weekend.
Auzisem ca de retras putem oricand, dar de băgat erau anumite restricții.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din punct de vedere al bancii nu sunt restrictii doar ca trebuie sa fie un bancomat care functioneaza cu absortie de bani. De exemplu la mine in localitate sunt 3 bancomate si doar unul are asa ceva. Ala este in incinta bancii dar usa se deschide cu cardul de la ei. Intri, depui banii si apoi deschizi usa apasand pe butonul din interior.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți băga, depune oricât.

| Vântulalb a răspuns:

La bancomat se pot depune oricand. Nonstop. Exceptie, vreo intrerupere de curent sau cine stie ce eroare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de banca. Aici la mine bancomatul ala e inauntrul bancii deci mergi doar cand au deschis.

| Vântulalb a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar ai cardul cu care deschizi usa. Oricand.

| GrecuDaniel a răspuns:

Merge când are chef pe românește
weekendurile doar până vineri seara de obicei
și în timpul săptămânii erori majore când vrei sa depui înafara programului lor de funcționare
cred că schimb labrd