| Alex272714 a întrebat:

Salut. Am card la Banca Transilvania si as dori sa ma mut la alta banca care sa imi permita sa depun numerar bani la orice bancomat. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Banca Transilvania are si ea bancomate pentru depunere. Nu poti depune la un bancomat de la alta banca pentru alta banca.
Sper ca ai inteles ce am zis.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Migdala112 a răspuns:

Încearcă la banca Raiffasen Bank sau BCR mai e și ING

| mi25 a răspuns (pentru Migdala112):

La BCR se poate depune prin bancomat doar in conturile deschise la aceasta banca. La BRD asisderea.