| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata! Pot pune pe un cont paypall cardul iubitei? Are ceva daca contul de paypall este pe numele meu si pun cardul iubitei: La fel si pe diferite siteuri care platesc,pot pune cardul iubitei?
Mai explicit,eu lucrez pe pc cu diferite site-uri pe care am cont pe numele meu dar vreau ca banii sa intre in cardul iubitei, e vreo problema?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Desigur ca are. Numele de la cont/cel de pe card trebuie' sa coincida.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur. Vezi ca puteai sa ma intrebi pe mine asta pe mess, rezolvai mai repede. happy

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Desigur ca are. Numele de la cont/cel de pe card trebuie' sa coincida.

| MskDesign a răspuns:

Cred ca da, daca imi aduc aminte bine.
Cand va trebui sa pui datele de la card pe contul paypal, te va intreba si cine e titularul cardului.