| alinoovsky a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au con PayPall. Daca am card la Banca Transilvania imi pot face cont? Vreau neaparat sa-mi fac un cont PayPall(gasesc multe lucruri pe diferite site-uri din afara, mult mai ieftine), si nu as mai vrea sa-mi mai fac card la Brd.Este vreun risc cu acest cont?

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Da, merge daca ai Card de Debit VISA de la Banca Transilvania. Nu e risc, este acceptat dar, repet, trebuie sa fie Visa De la Banca Transilvania!

Succes!

| manowar1 a răspuns:

Poti sa iti faci cont, cum am facut si eu fara card.

| psyho a răspuns:

Eu am cont Payoneer, care este asemanator cu Paypall si am primit cardul de la ei.Doar ca eu primesc banii pe el, nu cumpar, mai multe nu stiu sa-ti zic pentru ca nu stiu