| Sdkl a întrebat:

Bună dragilor! Am foarte mult timp liber și nu știu ce să fac cu el. Cum sunt adolescentă și logic, fiecare adolescent are nevoie de bani în plus de buzunar m-am gândit la varianta de joburi online. Știe cineva să-mi dea și mie site-uri? A mai lucrat cineva online? Nu vreau țepe, vă rog. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Iulia! Daca tot ai asa mult timp liber, si deja ai si varsta la care te poti angaja legal(ai 18 ani), de ce nu te angajezi la o terasă ca tot e vară, faci si bani, daca esti draguta si atentă cu clientii faci si spagă, ce zici de ideea mea? De unde esti?

| Sdkl explică (pentru CristiDinBucuresti):

Faina idee, asta am si facut. ^^ Un ban in + pe timpu verii nu strica niciodata. Multumesc mult.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sdkl):

Sarut mina, ma bucur ca ideea mea te a ajutat, unde ai gasit job? Mersi.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina,, mersi pentru fundă, de unde esti?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii programare, seo, marketing?

probabil ca nu, asa ca nu mai visa la bani pe net, aia se fac daca stii meserie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi in club cu prietenii, uita-te la tv, relaxeava-te, iesi in parc, fa un gratar, distreaza-te. Funda?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu ai inteles deloc intrebarea ei! Ea vrea sa faca bani, nu sa se relaxeze, caută joburi online.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti oricand lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time, cu contract de munca
daca nu ai inca 18 ani e nevoie de acordul parintilor
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| FlaviusAPM a răspuns:

Scuze dar NU exista...sunt numai tepe.
ai putea face si tu altceva sa te apuci de gaming de voley de ceva nou sau sa iti deeschizi un Videoblog