| MarianaPoham21 a întrebat:

Bună.
Eu am 18 ani și aș vrea să mă angajez la cinema city casier (să vând bilete) însă nu știu cum funcționează treaba, abia am terminat liceul.
Credeți că m-ar accepta având în vedere că nu am experiență?

Răspuns Câştigător
| DanielPH a răspuns:

Salut!
Sa lucrezi la casa de marcat stiu ca iti trebuie diploma de bac, asa este prin magazine, cel putin. Sa stie si angajatorul ca nu esti usor de prostit. Acum..depinde de angajator.
Fugi si baga CV, ce ai de pierdut? Te cheama, foarte bine, nu te cheama, macar stii ca ai incercat!
Succes!

1 răspuns: