| frumusica80 a întrebat:

Buna eu am o antebare stie cineva o banca care da credite pentru oameni ce lucreaza an strainatate tot caut da nu gasesc help.....plisssss

Răspuns Câştigător
| bogo a răspuns:

Sunt mai multe banci in romania care acorda credite pentru cei din strainatate. fiecare are insa conditii proprii si politica proprie. te pot ajuta cu un credit. lucrez la o companie de servicii financiare. contacteaza-ma pentru alte detalii

2 răspunsuri:
| canarita a răspuns:

Ai fost la Bcr sau la Italo-romena?

| DoomNEzeu a răspuns:

Poi de ce nu vorbesti direct cu cei de la o banca, brd, bcr etc big grin, ei te ajuta sigur