| Dia_Diana_1990 a întrebat:

este cineva care lucreaza la banca si face credite? Nu am nici o banca facuta si as vrea o suma cam mare! Multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Creditul se obtine in functie de conditiile de creditare ale fiecarei banci, asa ca vezi la unitatile bancare din apropierea ta.
Sa nu crezi ca vreun functionar de banca va incalca regulile de creditare, cel putin si-ar pierde serviciul si risca inchisoarea.

| darrio2007 a răspuns:

Creditele nu se fac pentru ca ai cunostinte.Mergi la o banca si intereseaza-te.

| Dia_Diana_1990 explică:

La banca nu-mi ofera cat am eu nevoie! Asta-i problema

| suntserios a răspuns (pentru Dia_Diana_1990):

Si ce crezi ca daca cunosti pe cineva primesti credit? ai impresia ca iti da ala bani din buzunarul lui?