| rockvandam a întrebat:

Buna!
Exista ceva program pentru tineri(necasatoriti) pana in 26 de ani care pot beneficia de o anumita suma de bani pentru a-si construi o casa, din partea celor de la UE? Sau fondurile europene nu stiu sigur.

2 răspunsuri:
| RoKillerGAmer a răspuns:

Salut! Din pacate nu exista, dar poti sa construiesti ceva pe fonduri europene, iar dupa ceva timp propietatea va deveni a ta... sunt cateva conditii de folosire a fondurilor

| rockvandam explică (pentru RoKillerGAmer):

Poti sa imi dai mai multe detalii?
Eu sunt in mediu rural am doar casa trecuta pe mine.Pentru ce as putea accesa fondurile europene?