| NicollNikkyKv a întrebat:

BUNA FETELOR! As dori sa ma ajutati cu niste sfaturi cele ce se ocupa cu avon, oriflame, etc :*
As dori sa fiu reprezentant avon/oriflame.
Am cateva intrebari :
1.De cat trebuie sa fie comanda minima?
2. Daca nu am comanda o luna ce se intampla?
3.Ma pot inscrie daca sunt minora?
4.TRebuie sa cumperi tu cataloagele?
As dori mai multe informatii care m-ar ajuta :* Multumesc anticipat,
STITI ALTE FIRME COSMETICE INAFARA DE ASTEA? LA CARE POTI FII REPREZENTANT?

- FUNDA

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adina7 a răspuns:

Buna! Puteți vedea ultimele noutati despre produse si cadouri de la Avon pe urmatoarea pagina de facebook. Va puteti inscrie online gratuit din pagina(tab-ul formular de inscriere) si veti putea castiga premii suplimentare doar prin intermediul ei. Va astept pe pagina!:)
https://www.facebook.com/pages/Atelierul-tau-Avon/1592428680991967

| tundemihaly a răspuns:

Servus.

Sunt reprezentant si lider de 3 ani - aproape 4. Te pot ajut daca mai vrei sa devin reprezentant Avon. happy mtunde7@yahoo.com - e adresa mea de email, poti sa scrii mesaje.

1.Comanda minima la Avon este 120 de lei.
2.Nu se intampla nimic daca nu ai comanda. Daca faci comanda castigi bani si primesti produsele gratuite - daca nu ai comanda nu primesti nimic, dar nici nu pierzi nimic happy
3.Da, numai trebuie o cpoie de buletin de la mama sau tata/sau de la un prieten care a indeplinit 18 ani.
4. Un catalog primesti gratuit de la firma - si una de la mine, daca inscrii in echipa mea happy Daca vrei mai mult, trebuie sa comand dar nu e o valoare mare - pretul o brosura variaza intre 1 si 2 lei.
Sper ca am fost folositoare. happy