| deeuh a întrebat:

Hey as dori sa aflu ce sugestii aveti pentru un viitor(unul banos). Ce functii?

Răspuns Câştigător
| andreeaaa1 a răspuns:

Avocat sau patroana de banca

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ati citit atent intrebarea, intreba de functii, nu de profesii.
Parlamentar si ministru (ori mai bine secretar de stat, astia au mai multi bani decat ministrul).

| Elena1234456 a răspuns:

Important este sa faci ceea ce iti place, numai asa poti progresa. Mai toate meseriile sunt banoase daca poti progresa.

| Poinsettia a răspuns:

Cersetor in Marea Britanie. 100. 000 lire pe an. Tentant, nu?

| myam33a a răspuns:

Ai putea fi reprezentanta la firme de cosmetice. Lucrezi acasa, nu ai sef, si se scoate bani frumusei + produse care le poti vinde si la fel scoti bani! Cosmetice cum ar fi AVON sau METROPOLITAN! Eu am tot 17 ani si sunt reprezentanta la amandoua. Pot spune ca de aproximativ jumatate de an nu mai depind de ai mei, mi-am starns bani de mers la mare, si de majorat. Akma incerc sa strang de carnetul de soferi, si mi-am luat si haine, am si produse. E soper ok! Daca vrei sa te ajut sa te inscrii sau sa-ti da detalii, intra pe id meu: mya_m3_3a. :*

| sorosalina a răspuns:

Buna eu iti pot oferi un job part time sau fuul time pentru detalii adauga id mess unghiidevis

| BiaJ a răspuns:

Avocatbig grin

| ioana181 a răspuns:

Ma fac procuror sau avocat si ma mut in Norvegia sau in Canada...sau ma fac nevasta si gata.

| Andutsaa a răspuns:

Hey:*!
Politiebatting eyelashes...asta imi doresc:X tu?happy

Te-am pupat, pa-pa:*!

| pithicot a răspuns:

Medic