| Laviii76 a întrebat:

Bună! Aș dori să dau la USAMV București, dar nu știu ce specializare să aleg, m ar interesa care specializare este de viitor… eu personal aș încerca la CEPA sau IMAPA/IEA… ce părere aveți? Care ar fi mai de viitor? Dacă nu, alte sugestii aveți?

1 răspuns:
| Robert2526 a răspuns:

Eu de la USAMV as merge pe biotehnologii sincer, daca te gandesti strict la ce cautare are pe piata muncii.
Totusi, depinde foarte mult de tine si de cat vrei sa muncesti. O facultate doar iti da perspectiva, apoi depinde de tine cum evoluezi.