| Alian_Florian_1993 a întrebat:

Cine știe de acest seit de BINATEX? ca as vrea sa joc și eu a jucat care va pe el și e de încredere sau cum funcționează

2 răspunsuri:
| Ghost963 a răspuns:

Binatex ii unsite de tranzactii FOREX. Piata valutara este instabila si ea se schimba de la minut la minut.Un exemplu ca sa intelegi cum sa faci profit pe piata FOREX: Cu o zi inainte de Brexit, o lira costa 5, 20 de lei, dar a doua zi costa 6, 20 si asa generezi profit.Primesti un tabel si trebuie sa ghicesti ce valuta o sa scada si care o sa creasca.

| Ghost963 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=YWt11IZ9vlQ ca sa intelegi mai bine.Nu recomand sa faci tranzactii fara cel putin sa fi citit 2 carti de economie.Ii o piata foarte riscanta si orice miscare se face cu mintea.Sa nu ai incredere in conturile demo in care faci 1000 de euro cu 500 de euro intr-o saptamana.