| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti da niste idei de job-uri part time? De preferinta in afara de cele care necesita munca de teren. Oferte de impartit de pliante, de realizat sondaje pe strada sau altele de genul asta sunt cam peste tot, astept alte idei daca aveti happy

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa vinzi pe net diferite produse si iti iei un comision din asta. Daca esti interesat lasa-mi mesaj privat.

| adcrys07 a răspuns:

Castiga bani cu sondaje online platite!
Pentru participarea la sondaje primeşti între 0.20€ si 2, 5€ pentru un sondaj
Bonus la inregistrare 1, 50 Euro
Inscrie-te aici, e gratuit si usor!
https://bit.ly/27Y30zS