| alinaalynna a întrebat:

imi puteti recomanda o carte sau un articol in care invat sa imi fac reclama la marfa pe care o vand? de exemplu cum procedeaza Vodafone atunci cand are promotii pentru a-si atrage clientii...
p.s. Sunt noua pe site, sper ca am postat unde trebuie.

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna

Activitatea fiind?

Articole gasesti pe Google, trebuie sa dai search, eu as opta pentru cele-n engleza.

| AndradaE a răspuns:

Poti sa deschizi un blog sau o pagina de facebook cu subiectul vanzarii tale sau sa pui pe mercador, tocmai, okazii si sa astepti. Incearca sa faci reclama printr-o pagina publica pe care o poti sponsoriza. happy