| япончик a întrebat:

Buna ma ajuta cineva,, sa gasesc un lucru pe internet, am nevoie de bani, multumesc frumos frumos

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ar ajuta cineva daca ai spune si ce anume cauti.

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Bună, de ce să lucrezi pentru altcineva când poți avea afacerea ta?

Eu am propria afacere online din care câștig lunar mai mult decât media salariilor din România, acum ajut câțiva oameni să-și înceapă și ei propria afacere, dacă vrei să te ajut și pe tine lasă-mi adresa ta de email, facebook, skype sau chiar nr de telefon și te contactez eu; sau contactează-mă tu la sanduadrian11@gmail.com, skype Sandu.Adrian92, facebook https://www.facebook.com/SanduAdrian11?ref=hl sau unul din site-urile sanduadrian.com și scapadeejaulareaprecoce.com și vorbim mai mult.

Sincer, e mai bine să nu depinzi de nimeni pentru un salariu ci să fii independent financiar.

Vorbim curând, Adrian.

| belcatalin a răspuns:

Bun gasit,
Eu lucrez de aproximativ 2 luni, la 4 companii ce ofera bani pe net. Durata da lucru zilnica este de aproximativ 30 de minute pe zi. Amanunte pe:belcatalin@yahoo.com

| япончик explică (pentru belcatalin):

Team scris pe yahoo astept sa imi raspunzi