| AlezaAlle22 a întrebat:

Bună. Ma ajutați va rog cu o problema? Are cineva idee cum pot scoate bani, respectiv dolari$ din aplicația Binance? Dau funda

Răspuns Câştigător
| mihaelaionela407 a răspuns:

Hei! Încearcă să-ți deschizi aplicație ZEN bagă același date cum le ai în binance inclusiv nr de tel, adresa e-mail tot la fel. ca să le combini pe amândouă. Și poți retrage în zen banii. Prima dată să schimbi dolari în euro să i poți retrage în zen. Dar cred ca ar merge și dolarii

| AlezaAlle22 explică (pentru mihaelaionela407):

Mersi frumos, chiar m ai ajutat?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai secțiune de retragere

| siriusblack98 a răspuns:

Ai cont la vreo banca in dolari? Ca altfel n-ai cum.