| anonim_4396 a întrebat:

Ma intrebam: daca faci bani pe site-uri gen neobux (ptc), sau pe site-uri unde completezi oferte pentru bani, trebuie sa platesti vreo taxa la stat cand scoti banii (de exemplu, cu paypal)? Luand in vedere ca site-ul respectiv nu-si are baza in Romania si nu se adreseaza doar romanilor.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jack20Wan a răspuns:

Exista foarte multe situri cu poti castiga bani pe net de exemplu situl asta http://www.dollarclix.com/home?ref=eduard32 tot ce trebuie sa faci este sa completezi sondaje si sa colectezi puncte
iar daca te conectezi pe linkul care ti l-am dat primesti 0, 10 dolari din prima.
Este gratuit si pe situl care ti-l dau eu trebuie doar sa ai cont paypal