| nickname97 a întrebat:

Stie cineva vreun site pe care faci bani (ex. neobux) dar care sa trimita banii prin posta... pentru ca nu am cont paypal si nu vreau nici sa imi fac.

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Stii. la cat bani faci din asa ceva costa mai mult transportul prin posta decat banutii facuti din site.

Fa-ti domne PayPal ca n-ai de pierdut happy si nu trebuie linkuit neaparat si la un card de credit, merge si fara card doar ca nu vei putea scoate banii, dar ii vei putea folosi sa platesti direct cu PayPal. Site-ul este de incredere! Pe el primesti banutii facuti din Youtube happy

| KodrutZ a răspuns:

Desigur, powerpornsearch.com - vine un omulet in pantaloni rosii cu sapca albastra si iti aduce banii. Oricum, iti trebuie telefon ca sa te sune cind iti aduce banii. E ca un fel de Western Union serviciul asta al lor de plata, ai un formular kilometric de completat. Incearca, vezi ca inainte sa iti poti face cont sau ceva trebuie' sa vizitezi vreo 10-20 de reclame de pe site.

| greyhound a răspuns:

N-ai ce face; n-am auzit de la nimeni in persoana sa ajunga sa isi scoata banii de pe site-urile astea, si daca ajungi ar fi trecut deja juma' de an. Pentru 10-20 de dolari nu stiu daca merita

| Stalievus a răspuns:

Incearca Forex4You cel mai tare mod si sigur de a castiga bani!

| enax a răspuns:

Probux este tot un fel de neobux, il foloseste fratemiu.