| djalexandrual a întrebat:

mai putin si fac 17 ani. Taicamiui mi-a spus ca-mi pune la dispozitie 2000EUR pentru a incepe o afacere.Stau intr-o comuna.E plin de magazine, cofetarii, fotografi, vaci, porci etc Cu agricultura ne oupam deja... Aveti vreo idee de afacere?(App. fara cresterea cainilor.am o canisa in devenire(Ciob. German)).O idee ar fi achizitionarea de ^chilipiruri^ si vinderea lor mai scump...

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

In ce sens va ocupati cu agricultura? Cit de aproape e un oras mare de voi? Ce oras e ala? Eu ti-as sugera un site serios si sa livrati legume/fructe/produse animale pe baza de abonament. Lasa bisnita, agricultura e sfinta.

| neutrino a răspuns:

Servicii funerare si/sau servicii specifice petrecerilor.

| edit28 a răspuns:

Pizzerie

| suntserios a răspuns (pentru edit28):

Pizerrie cu 2000 euro? abia daca isi ia un cuptor din banii aia

| Stefan_Cristina_2001 a răspuns (pentru suntserios):

Hahahh big grin

| djalexandrual explică (pentru edit28):

Sunt 3 in comuna

| Ady00000 a răspuns:

Apicultura.