| Emiliiia a întrebat:

Bună!
Merită să lucrez ca animatoare de petreceri pentru copii? Am 17 ani.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Merita nu "SE merita". Asta depinde de marimea localitatii si de cate oferte ai. Eu am o vecina care face asta si este chemata mult.

| cosmin1324 a răspuns:

Daca iti place ce faci, atunci da

| Arefino a răspuns:

Merita doarece vei castiga niste bani bunicei de buzunar, vei sta inconjurata de copii si totodata parintii copiilor te vor vedea cat de frumos te-ai purtat cu copii si te vor chema si la alte petreceri. Cred ca este un job usor si totodata te poate ajuta sa te angajezi pe viitor la mai multe firme deoarece ai experienta in comunicarea cu oamenii.