| AlexandruPaulescu a întrebat:

mi-am facut PFA cu activitatile: Activ. ale portalurilor web; Activitati de consultanta in tehnologia informatiei; Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe. Pot creea un site agroturistic? Ceva in genul http://www.lapensiuni.ro/

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Totul e sa fii atent unde vrei sa pui servicii platite, fiindca sint multe site-uri de genul asta free, iar romanii stii si tu ca nu se prea inghesuie sa plateasca pentru servicii, mai ales online.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai cine nu te lasa? happy

| AlexandruPaulescu explică (pentru KodrutZ):

Vroiam sa spun daca legal pot!

| KodrutZ a răspuns (pentru AlexandruPaulescu):

Si de ce nu ai putea? Pai poti sa faci ce site vrei, atita vreme cit nu e adult cu acces direct (cu avertisment de-ala "vezi ca e adult si trebuie' sa ai 18 ani, da/ba" e perfect ok), pro-nazi sau mai stiu eu ce bazaconie.

| AlexandruPaulescu explică (pentru KodrutZ):

Chestia e ca ce voi oferi pe site va fi contra cost.

| KodrutZ a răspuns (pentru AlexandruPaulescu):

Pai generezi frumos factura electronica pentru toate operatiile, iti pui la punct termeni si conditii cit mai "teapa-proof" si cu asta basta. Oh, da, si mare grija la SEO - lepensiuni.ro fac o mare magarie in footer acolo... chiar daca au PR4, nu ar fi de mirare sa isi ia un penalty cindva in curind.

| AlexandruPaulescu explică (pentru KodrutZ):

Eu incerc sa fac cat mai simplu pentru vizitatori si pentru proprietarii pensiunilor sau hotelurilor.

| KodrutZ a răspuns (pentru AlexandruPaulescu):

Totul e sa fii atent unde vrei sa pui servicii platite, fiindca sint multe site-uri de genul asta free, iar romanii stii si tu ca nu se prea inghesuie sa plateasca pentru servicii, mai ales online.

| webet a răspuns:

Prima data ar trebui sa-ti faci un site pentru prezentarea activitatii tale. Ceva de genul:
http://www.webromet.ro