| Lkaoeodj a întrebat:

Bună, mi-am schimbat telefonul dar am pierdut contul bcr de pe telefon, îmi cere aliasul sau numele de utilizator dar când pun numele nu merge aliasul, nu stiu care este, cum ma pot conecta?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Parca la BCR au niste chestii interne ca aplicatiile de tip banking, trebuies validate manual cu un cod ceva de la ei
cred ca zic bine, stiu de la o ruda chestia asta!
deci oricum ar fi trebuie sa te prezinte la ei la banca

| Hyperion7 a răspuns:

Du-te la banca sa te ajute ei.

| adryang78 a răspuns:

Poți suna la relații cu clienții sau, dacă ai o filială BCR în localitate, poți merge direct la ei și se rezolvă.