| rafaelcrbmilano a întrebat:

Bună tuturor.
Am și eu o problema.
Am avut contul de tiktok conecta cu Facebook.
Problema e că am resetat telefonul și am pierdut accesul la Facebook.
Așa că nu mă mai pot loga nici pe tik tok.
Cum fac sa recuperez contul la Tiktok?
Știu numele de utilizator

1 răspuns:
| RoyalSovereign a răspuns:

Mă gândesc că nu ai uitat emailul sau numărul de telefon pentru Facebook, ci doar parola. Apeși „am uitat parola" când încerci să te conectezi, apoi urmezi instrucțiunile și până la urmă ajungi să-ți recuperezi contul de Facebook, ceea ce înseamnă că-ți vei putea recupera și contul de TikTok.

Pentru alte căi de a recupera contul de Facebook, accesează: https://www.facebook.com/help/105487009541643