| Bebe1972 a întrebat:

Bună, nu ma pot loga la contul dw yahoo mail deoarece nu mai detin nr de telefon pentru mesaj și nici nu pot sa accesez adresa de mail.
Știți cumva alta posibilitate?
Mulțumesc.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

1. Contactează numărul de telefon, poate ca iti raspunde noul posesor al acestuia, ii explici situatia si il rogi frumos sa te ajute... Dacă e vorba de telefon mobil, ai avea o șansă, dar daca e telefon fix...nicio șansă.

2. Incearca sa iti amintesti parola, cu calm si răbdare. Poti incerca de trei ori, consecutiv, dar nu de mai multe pe zi, fiindcă ți-l blochează

3. Ori, cum spunea cineva, mai sus, raspunsul la intrebarea ajutatoare, Iti va adresa fix intrebarea unde ai oferit răspuns (care e unchiul preferat, animalul preferat etc)

| dinaprilie a răspuns:

Cuvintele cheie din intrebarile lor nu le mai sti?