| Kanyee a întrebat:

De cateva zile, cand imi accesez mail-ul Yahoo si sunt in acelasi timp logat pe Messenger, mi se delogheaza messul pe motiv ca alt utilizator foloseste adresa. Stiti din ce cauza?

2 răspunsuri:
| BountyWG a răspuns:

Deoarece in timp ce esti pe mail este ca si cum ai fi pe mess.Si poti sa fii on pe mail dar nu si pe mess deodata.Sau alte motive poate fi o chestie de hacking profesionist. fundita?

| mihai12r a răspuns:

Da.Deoarece in timp ce esti pe mail este ca si cum ai fi pe mess de accea. funda?