| andreidragon a întrebat:

Mi-a trimis un prieten din Spania el fiind cetatean spaniol bani prin western union dar mi-a facut 3 transferuri, 2 in interval de o ora si al 3 lea a doua zi dimineata. Mi-a trimis codurile dupa fiecare transfer prin email, chiar mi-a copiat emailul de la wunion catre el in care scria destinatar si codul MCTN clar. El mi-a trimis vineri respectiv sambata dimineata, ei bine am fost sambata la posta ..si respectiva mi-a spus ca nu este niciun ban pe numele meu. Am fost si luni la banca si la fel. Apoi am gasit pe westernonline ca pot sa verific acolo daca au venit cu codul MTCN si la fel si azi. Ma poate ajuta cineva? Transferul nu este o teapa pentru ca imi trimite bani pentru familia lui, si mi-a spus ca mi-a trimis. Pot sa verific daca au venit si ia ridic cineva pe wonline? Este posibil sa vina in 5 zile? asa mi-a spus cineva de la banca cand sunt transferuri dubioase sau a trimis cu comision redus. Cine se pricepe va rog, dau funda dau ce vreti voi.

Răspuns Câştigător
| giulian9 a răspuns:

Cu codul si numele trebuie sa iti apara daca exista aceea tranzactie

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu poate ridica banii fara a sti acel cod.Sa mearga el sa verifice sa nu fi strecurat vreo greseala la trimitere.

| giulian9 a răspuns:

Verifica cu numele lui (eventual scanat pe mail) si codul mtcn pe wuonline. daca nu gaseste.e teapa

| andreidragon explică (pentru giulian9):

Nu se gaseste, dar cu codul daca scanez imi zice ceva gen doar daca ajung banii? sau si gen ca ia trimis ala?

| andreidragon explică:

Pana acu am verificat au trecut cam 4 zile nu a venit niciun ban. Vi s-a mai intamplat asa ceva?