| Adina23442 a întrebat:

Bună, pentru a primi bani din alta tara prim money gram sau western trebuie sa ai peste 18 ani neapărat? Și ce date trebuie sa dau?

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Da, dar poti sa apelezi la cineva de incredere care are 18 ani impliniti, sa mearga cu tine si sa scoata banii pe numele lui. In cazul in care banii au fost deja trimisi pe numele unui minor, expeditorul trebuie sa faca o cerere pentrunrecuperarea banilor si o sa primeasca suma trimisa in termen de 30 de zile.

1 răspuns:
| FOOLSmanXxl a răspuns:

Varsta necesara pentru a primi bani din alta tara este de 18 ani!
Daca esti minor zii unei rude sa-ti ea ia banii!
Si de date trebuie Numele Complet Si CNP-ul!
O seara buna