| Gabi0012 a întrebat:

Buna ziua, am primit niste bani prin money gram și este închis la toate unitățile...este vreo aplicație de unde poți retrage ca la western?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Astepti ziua de luni si mergi să ii scoti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Money Gram, scoți de la money gram.

| Iordachi a răspuns:

Încearcă la Orange, recent am văzut pe cineva ca a scos de acolo dar nu știu dacă de la MoneyGram ☺️

| mihai69 a răspuns (pentru Iordachi):

Https://www.google.com/......ps?/search 1m4! 1u3! 3m2! 3m1! 1e1! 2m1! 1e3! 3sIAE, lf:1, lf_ui:4&trex=m_dg:1,m_r:1,m_t:gwp,rc_q:MoneyGram,rc_ui:4,ru_gwp:0%252C6,ru_q:MoneyGram,trex_id:aszV8b
Și vezi locurile deschise.