| valyboss40 a întrebat:

Am o intrebare? Ce date ale destinatarului trebuiesc date cand trimiti bani prin MONEY GRAM? Numai numele complet? Orasul si tara in care trimiti banii? Altceva ce? Multumesc anticipat pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

Tara numele persoanei si mentioneaza sa fie scris corect ca am patit sa nu scrie corect numele si cel care scoate nu mai poate ca nu e corect numele orasul si atat nu trebuie mai mult si iti da un cod de 6 7 cifre care trebuie sa il dai persoanei cui trimit banii si ea merge cu buletinul si cu codul si gata.