| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine are card la BRD.
Am scos niste bănuți și apoi mi-a dat chitanță.
La disponibil cont mi-a scris o suma care nu știu ce reprezintă: suma pe care o aveam înainte de tranzacție sau dupa ce am scos bănuții, adică ce mi-a mai ramas. Merci mult!

Răspuns Câştigător
| DrGoogle a răspuns:

La diponibil sold pe chitanta iti scrie cati bani ti-au ramas in cont dupa tranzactie, iar la disponibil sold pe ecran iti arata suma in momentul respectiv.

| anonim_4396 explică (pentru DrGoogle):

Aa...deci pe chitanță mi-a scris cat mi-au rămas în cont ☺

| DrGoogle a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur nu ti-a ramas cu minus? Fugi cit poti de hotii aia nenorociti de la berede!